کرمان باتری ارگ

فقط استارت بزن!

ما همواره به دنبال بهبود مستمر و ارتقاء محصولات خود هستیم

سامانه مشتریان
پیام مدیر عامل

کرمان باتری مصمم است که برای پیشرفت ایران عزیز قدم های موثر بردارد...

شرکت کرمان باتری ارگ با اهدافی همچون کار آفرینی و اشتغالزایی، تولید ملی و خودکفایی اقتصادی، در سال ۱۳۹۷ همچون نهالی نوپا کاشته شد. از این نهال پس از ۲ سال رشد در سال ۱۳۹۹ درختی شکل گرفت که در سالهای ابتدایی رشد، توانایی مونتاژ سالانه ۱۰۰ هزار باتری سرب اسیدی را داشت. در این مدت کرمان باتری مصمم به کاشت نهال های دیگری هم بود بطوریکه با بلوغ آنها، تولید موتورسیکلت های برقی و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی به ثمر بنشیند. خبر خوش اینکه اولین نیروگاه خورشیدی ساخت شرکت کرمان باتری به بهره برداری رسیده و کلیه فعالیتهای اجرایی مربوط سایت تولید موتورسیکلت برقی این شرکت نیز در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم بصورت کامل انجام شده بطوریکه در مرداد ماه ۱۴۰۳ شاهد به ثمر نشستن یکی دیگر از نهال های کاشته شده این مجموعه خواهیم بود. تولید صفحات سربی و جعبه های اختصاصی کرمان باتری نیز همانند نهال های کشت شده دیگری است که حلاوت ثمره آنها در شهریورماه ۱۴۰۳ به کام ها خواهد نشست. هم اکنون در باغ سرسبز کرمان باتری نهال های دیگری همچون تولید باتری لیتیومی و تولید خودرو برقی نیز کشت شده که عوامل پیشرفت علمی و اقتصادی ایران عزیز خواهد بود. کرمان باتری همچنان مصمم است که با یاری خدای متعال، در راه توسعه اقتصادی و خودکفایی میهن عزیزمان گامهای موثر بردارد.

باتری های سیلد خودرو

تولید باتری های سیلد خودرویی با استانداردهای معتبر جهانی در کرمان باتری

موتور سیلکت برقی

تولید موتورسیکلت های برقی در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید توسط کرمان باتری

نیروگاه های خورشیدی

طراحی و ساخت نیروگاه های خورشیدی با هدف کاهش گازهای گلخانه ای

نگاهی اجمالی به

پروژه های اجرا شده و در دست اقدام گروه صنعتی کرمان باتری

در تهران و سایت های کرمان و منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید

+

مشتری

+

ماه ضمانت تعویض

+

تولید باتری

+

نماینده در سراسر کشور

محصولات ما:

معرفی محصولات کرمان باتری

شرکت کرمان باتری ارگ متعهد است تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه، کیفیت را تضمین نماید.

مزایای خدمات ما

افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها با بهبود امنیت و در دسترس بودن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

امنیت و در دسترس بودن دو رکن اساسی کسب و کار هستند. امنیت کسب و کار به محافظت از داده ها، سیستم ها و زیرساخت ها در برابر حملات سایبری و سایر تهدیدات کمک می کند. در دسترس بودن کسب و کار به اطمینان از این امر کمک می کند که کسب و کار همیشه برای مشتریان و کاربران در دسترس باشد.

هزینه بهبود امنیت و در دسترس بودن کسب و کار به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه کسب و کار، صنعت، میزان ریسک و اقداماتی که برای بهبود امنیت و در دسترس بودن انجام می شود. با این حال، در مجموع، هزینه بهبود امنیت و در دسترس بودن کسب و کار معمولاً کمتر از هزینه های ناشی از یک حمله سایبری یا خرابی سیستم است.

امنیت و در دسترس بودن کسب و کار یک فرآیند مداوم است. تهدیدات امنیتی و فناوری ها به طور مداوم در حال تغییر هستند، بنابراین کسب و کارها باید اقدامات خود را برای مقابله با این تغییرات به روز کنند.

واحد خدمات پس از فروش

تیم متخصص

اعضای تیم متخصص شرکت ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

سید عباس نوبختی

مدیر عامل

شهرام سعیدی

معاون اجرایی

محمد حسین عدالت

مدیر کارخانه

سید محمد جدی

مدیر مالی
ستاره

۱۵k

رضایت
مشتریان

Quote Icon

ما معتقدیم میتوانیم با تفکر جدید و بهره برداری از نیروهای متخصص جوان تحولی نو در صنعت باتری کشور ایجاد کنیم. خط مشی ما توسعه نیروی انسانی و بهبود مستمر محصولات تولیدی میباشد.

سید عباس نوبختی

مدیرعامل شرکت کرمان باتری ارگ(سهامی خاص)
مطالب و اطلاعیه ها

آخرین مطالب و اطلاعیه ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله

۱۲دی
اطلاعات شرکت

اطلاعات نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش

نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش برای تهیه محصولات کرمان

ادامه مطلب
۲۹شهریور
اخبار کرمان باتری

استعلام گارانتی محصولات پاورسل و مگاسل

گروه صنعتی کرمان باتری ارگ استعلام گارانتی محصولات برای استعلام گارانتی باتری

ادامه مطلب
۲۹اردیبهشت
اخبار کرمان باتری

رونمایی از موتورسیکلت های تولیدی شرکت کرمان باتری

شرکت کرمان باتری ارگ، در چهارمین نمایشگاه موتورسیکلت در تهران حضور یافته

ادامه مطلب