شرکت کرمان باتری ارگ، در چهارمین نمایشگاه موتورسیکلت در تهران حضور یافته و چند موتورسیکلت را به نمایش گذاشته است. در ادامه قصد داریم با موتورسیکلت‌های کرمان باتری آشنا شویم.

موتورسیکلت D300 کرمان باتری
این موتورسیکلت شهری برقی از موتور ۳۰۰۰ واتی و باتری لیتیومی بهره‌مند شده است، که با هر بار شارژ می‌تواند ۶۰ الی ۸۰ کیلومتر را طی کند. برای شارژ این باتری بین ۴ تا ۶ ساعت زمان نیاز است. حداکثر سرعت آن نیز ۷۵ کیلومتر برساعت تعیین شده است. این موتورسیکلت شهری ویژگی‌هایی مانند کروز کنترل، نمایشگر دیجیتال، جک الکترونیک، بلوتوث، دی لایت، ترمزهای دیسکی جلو و عقب و … دارد.

موتورسیکلت S500 کرمان باتری
موتورسیکلت اس ۵۰۰ بدنه‌ای با طراحی عضلانی دارد و از موتور ۵۰۰۰ واتی نیرو می‌گیرد. شارژ باتری آن بین ۴ تا ۶ ساعت طول می‌کشد و بردی برابر ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر ارائه می‌دهد. این موتورسیکلت منحصر به‌فرد، ۱۳۰ کیلومتر برساعت سرعت دارد و تا ۲۲۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند.

ویژگی‌های آن عبارتند از ترمزهای ABS، چراغ ال ای دی، کروز کنترل، بلوتوث، نمایشگر دیجیتال و … . تنها دو رنگ قرمز و سبز برای آن در نظر گرفته شده است.

موتورسیکلت K300 کرمان باتری
موتورسیکلت K300، یک موتور ۳۰۰۰ واتی دارد و باتری آن با هر بار شارژ برد ۷۰ تا ۹۰ کیلومتر را ارائه می‌دهد. این موتورسیکلت، ویژگی‌های مطلوبی مانند ترمز ترکیبی CBS، نمایشگر دیجیتال، دی لایت، دو حالت سرعت (اسپرت و اکونومی)، جک الکترونیک، ترمزهای دیسکی و … دارد. سیستم تعلیق آن در جلو از نوع تلسکوپی و در عقب از نوع شناور است. این محصول در دو رنگ مشکی و قرمز عرضه می‌شود.

موتورسیکلت D80 کرمان باتری
محصول بعدی کرمان باتری، یک موتورسیکلت شهری با موتور برقی ۸۰۰ وات است که تنها ۴۵ کیلومتر برد داشته و حداکثر سرعتش ۶۰ کیلومتر برساعت است. این موتورسیکلت کوچک تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند. کروز کنترل، بلوتوث، دی لایت، تعلیق هیدرولیک و .. از ویژگی‌های این موتور شهری است.

موتورسیکلت S300 کرمان باتری
موتورسیکلت اس ۳۰۰ کرمان باتری، طراحی جذابی داشته و موتور ۳۰۰۰ وات برقی دارد. به کمک باتری لیتیومی با هر بار شارژ می‌تواند ۷۰ تا ۹۰ کیلومتر را طی کند. حداکثر سرعت این موتورسیکلت به ۹۰ کیلومتر برساعت می‌رسد و هر بار باید بین ۴ تا ۶ ساعت شارژ شود.

ویژگی‌ها و امکانات آن عبارتند از چراغ دی لایت، کروز کنترل، نمایشگر دیجیتال، ترمز ترکیبی CBS، دنده عقب، حالت اسپرت و اکونومی برای سرعت و … . این محصول تنها در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *