قوانین گارانتی

آیین نامه گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری 

 1. مدت زمان گارانتی محصولات کرمان باتری، برای خودروهای سواری (شامل کلیه محصولات از ۵۰ تا ۷۴ آمپر) از زمان تولید، ۱۵ ماه است. گارانتی باتری های مناطق گرمسیری، از زمان فعالسازی، ۱۲ ماه است. (باتری های مناطق گرمسیری از طریق وجود حرف T در ابتدای سریال گارانتی قابل شناسایی است)
 2. زمان مجاز برای فعالسازی گارانتی، برای کلیه محصولات شرکت کرمان باتری تا ۴ ماه بعد از تاریخ تولید خواهد بود. تاریخ تولید باتری توسط برچسب مخصوص بر روی محصول نصب شده است. زمان مجاز فعالسازی برای باتری های مناطق گرمسیری ۳ ماه (۹۰ روز) است. (باتری های مناطق گرمسیری از طریق وجود حرف T در ابتدای سریال گارانتی قابل شناسایی است)
 3. مدت زمان گارانتی محصولات ۹۰ آمپر و بالاتر، ۱۰ ماه از زمان فعالسازی گارانتی خواهد بود. زمان مجاز فعالسازی برای این محصولات، ۲ ماه است.
 4. استفاده از خدمات گارانتی برای محصولاتی که قبل از شهریور ماه ۱۴۰۱ تولید شده اند، ارائه کارت گارانتی معتبر الزامی است. محصولاتی که بعد از شهریور ۱۴۰۱ تولید شده اند نیازی به کارت گارانتی ندارند.
 5. مشتری گرامی! در صورتیکه گارانتی باتری در زمان مجاز فعالسازی نشود، امکان استفاده از خدمات گارانتی وجود ندارد.
 6. در حال حاضر از دو طریق امکان فعالسازی و یا رهگیری گارانتی محصول وجود دارد: از طریق وبسایت شرکت کرمان باتری – از طریق ارسال شناسه گارانتی به سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۳۷۰۷
 7. برای استعلام پیامکی گارانتی محصول، کافی است یک پیامک حاوی ستاره، ۲ ، ستاره ، شناسه گارانتی ، مربع ، به سامانه پیامکی شرکت کرمان باتری فرمایید. بعنوان مثال ارسال کد بشکل زیر

*۲*NPC11KB1100000#

 1. مشتری گرامی! برای فعالسازی گارانتی محصول از طریق پیامک، کافی است شناسه گارانتی را به سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۳۷۰۷ ارسال فرمایید. در این صورت یک پیامک مبنی بر تایید فعالسازی گارانتی دریافت می کنید. (در صورت عدم دریافت پیامک تایید، لطفا ۲ ساعت بعد مجددا سریال محصول را ارسال فرمایید)
 2. پیامک فعالسازی گارانتی الزاما «توسط مشتری» و با شماره تلفن همراه ایشان ارسال می شود. لازم به ذکر است با هر شماره تلفن همراه، می توان حداکثر گارانتی ۲ عدد باتری را در هر سال فعال نمود.
 3. نمایندگان و عاملین فروش محترم توجه داشته باشند که در زمان جایگزینی محصول، حتما می بایست تعویض باتری را ثبت نمایند. این کار از دو روش قابل انجام است. اول از طریق سامانه جامع گارانتی شرکت کرمان باتری. دوم ارسال پیامکی حاوی ستاره، سریال باتری معیوب، ستاره سریال باتری جایگزین، مربع به شکل زیر به سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۳۷۰۷ . در پیامک زیر، سریال باتری معیوب عبارت است از NPC11KB1234567 و سریال باتری جایگزین عبارت است از NPC11KB2345678

*NPC11KB1234567*NPC11KB2345678#

 1. ثبت تعویض باتری، الزاما توسط نماینده یا عامل فروش انجام می شود. (از طریق وبسایت یا استفاده از سامانه پیامکی)
 2. حداکثر زمان ارسال باتری معیوب به کارخانه از زمان تعویض، یک ماه است. گارانتی باتری هایی که بیشتر از یک ماه از زمان تعویض به کارخانه ارسال می شود قابل قبول نخواهد بود.
 3. استفاده از محصولات شرکت کرمان باتری، به منزله مطالعه و پذیرفتن همه بندهای آیین نامه گارانتی محصولات این شرکت است.
 4. برای مشاهده وضعیت گارانتی، فعالسازی گارانتی و رهگیری محصول از طریق وبسایت شرکت می توانید به بخش گارانتی محصولات مراجعه فرمایید یا اینجا را کلیک کنید.
 5. تلفن واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان باتری عبارت است از شماره ۶۲۸ ۸۶ ۳۳۳ – ۰۳۴ . نمایندگان و مشتریان گرامی می توانند در ساعت اداری (همه روزه بجز جمعه ها و ایام تعطیل از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۴) برای طرح کلیه مسایل گارانتی شامل رهگیری، فعالسازی، جایگزینی و ارسال محصولات با این خط در تماس باشند.
 6. شماره تلفن ۰۶۷۷ ۳۴۷ ۰۹۳۰ (خط خاموش) در کلیه پیام رسان های داخلی و بین المللی (تلگرام، واتساپ، ایتا، روبیکا) آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات، شکایات و نظرات مشتریان گرامی و فروشندگان عزیز است. ارسال اسناد و مدارک گارانتی از طریق همین شماره قابل انجام است.