درباره ما

محصولات شرکت کرمان باتری ارگ

تولید انواع باتری های خودرویی، موتورسیکلت های برقی و نیروگاه های خورشیدی

شرکت کرمان باتری ارگ، از شرکت‌های زیر مجموعه صنایع خودروسازی کرمان در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید باتری‌های استارت استاپ خودروهای تولیدی مجموعه کرمان خودرو و همچنین بازار داخلی و کشورهای منطقه فعالیت خود را شروع نمود. این مجموعه تولیدی در زمینی به مساحت ۱۶هزار مترمربع در شهر کرمان واقع شده است. استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و دستگاه‌های تمام اتوماتیک باعث شده تا کیفیت باتری‌های تولیدی در تراز باتری‌های مرغوب دنیا باشد. شرکت کرمان باتری ارگ متعهد است تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه، کیفیت را تضمین نماید.

  • اخذ استاندارد ملی ایران

    در سال ۱۳۹۹ و بلافاصله پس از افتتاح خط تولید توسط استاندار محترم وقت، موفق به اخذ استاندارد ملی شدیم.

  • اخذ استاندارد جهانی IAFT

    در سال ۱۴۰۱ کرمان باتری موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت IAFT ازم وسسه DQS آلمان شد.

نشانی محل کارخانه

کرمان، شهرک صنعتی کرمان ۲ (خضراء)
تاریخچه گروه صنعتی کرمان باتری

افتتاح خط تولید باتری های خودرویی در اسفند ماه ۱۳۹۹

خط تولید باتری های سرب اسید خودرویی در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ و دقیقا بعد از یکسال عملیات اجرایی و نصب راه اندازی خط تولید، با حضور جناب آقای دکتر زینی وند، استاندار وقت استان کرمان، جناب آقای مهندس شه بخش، مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان، جناب آقای مهندس عاقلی، مدیر کل وقت استاندارد استان کرمان، جناب آقای مهندس بابایی، فرماندار وقت کرمان و تنی چند از مسئولان استان و شهر کرمان و همزمان با اوجگیری بیماری کرونا افتتاح شد.

از سال ۱۳۹۹ و بلافاصله پس از راه اندازی خط تولید در شرکت کرمان باتری، تولید باتری تمامی مدل های خودروهای شرکت کرمان موتور با بالاترین کیفیت در دستور کار مجموعه قرار گرفت.

با هدف حفاظت کامل از محیط زیست کشور، تولید موتور سیکلت های برقی با کیفیت بسیار بالا در سال ۱۴۰۱ در دستور کار گروه صنعتی کرمان باتری قرار گرفت و سایت تولیدی این مجموعه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در سال ۱۴۰۳ با تولید چهار مدل موتور سیکلت برقی به بهره برداری رسید.

از آنجا که استفاده از سوخت های فسیلی و انتشار گازهای گلخانه ای آسیب جدی به محیط زیست وارد می کند، شرکت کرمان باتری از سال ۱۴۰۲ به طراحی، اجرا و پیاده سازی نیروگاه های خورشیدی اهتمام جدی ورزید و در بهار ۱۴۰۳ اولین نیروگاه خورشیدی ساخت این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید به بهره برداری رسید.