سوالات متداول

خانه سوالات متداول

سوالات عمومی

در صورتی که پاسخ سوال خود را در زیر مشاهده نمی کنید با ما در پیام رسان های تلگرام، واتساپ، روبیکا و ایتا در ارتباط باشید: 0677 347 0930

فعالسازی گارانتی محصول چیست و چگونه می توانم گارانتی محصول خریداری شده را فعال نمایم؟

فعالسازی گارانتی برای کلیه محصولات کرمان باتری الزامی است. برای فعالسازی گارانتی کافی است در زمان مجاز فعالسازی، سریال گارانتی را به سرشماره پیامکی 10003707 ارسال فرمایید.

زمان مجاز فعالسازی گارانتی برای محصولات خودروهای سواری، باتری های 50 تا 74 آمپر، 4 ماه از تاریخ تولید و برای محصولات خودروهای نیمه سنگین 90 و 100 آمپر، 2 ماه از تاریخ تولید است.

مدت زمان گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری چقدر است؟

درصورت فعالسازی گارانتی، محصولات سبک برند پاورسل شرکت کرمان باتری (50 تا 74 آمپر) تا 15 ماه گارانتی از تاریخ تولید؛ و محصولات 90 و 100 آمپر برند پاورسل تا 10 ماه گارانتی از تاریخ تولید مشمول خواهند بود.

در صورت عدم فعالسازی گارانتی، آیا امکان استفاده از خدمات گارانتی وجود دارد؟

فعالسازی گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری از الزامات استفاده از گارانتی است. بنابراین در صورت عدم فعالسازی گارانتی در زمان مجاز، متاسفانه محصول فاقد گارانتی خواهد بود و امکان استفاده از خدمات گارانتی برای مشتری وجود ندارد.

تاریخ تولید محصولات کرمان باتری چگونه مشخص می شود؟

از چند روش می توان به تاریخ تولید محصولات شرکت کرمان باتری رسید:

1- از طریق لیبل گارانتی که بر روی باتری و همچنین بر روی کارتن محصول نصب شده است. بر روی این لیبل تاریخ تولید محصول به وضوع نوشته شده است.

2- از طریق وبسایت کرمان باتری و سامانه گارانتی محصولات کرمان باتری: مشتریان گرامی می توانند به راحتی با ورود به سامانه گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری، اطلاعات گارانتی محصول (شامل تاریخ تولید، تاریخ فعالسازی، تاریخ انقضای گارانتی و …) را بصورت کامل مشاهده فرمایند.

3- از طریق ارسال سریال گارانتی محصول در کلیه پیام رسان های داخلی و بین المللی (تلگرام، واتساپ، ایتا و روبیکا) به شماره 0677 347 0930 و درخواست استعلام تاریخ تولید

4- از طریق تماس تلفنی با واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان باتری از طریق 628 86 333 – 034

من از خودروهای شرکت کرمان موتور خریداری کرده ام. باتری خودرو من پاورسل کرمان باتری است. به چه صورت می توانم از گارانتی باتری استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات گارانتی باتری های نصب شده بر روی خودروهای تولیدی شرکت کرمان موتور، شما می توانید به یکی از نمایندگی های شرکت کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه نمایید.

آیا امکان استفاده از باتری با ظرفیت پایین تر یا بالاتر از باتری فابریک خودرو را دارم؟

به صورت کلی استفاده از باتری با ظرفیت پایین تر بر روی خودرو اصلا توصیه نمی شود چراکه انرژی الکتریکی مورد نیاز خودرو از جانب باتری بصورت کامل تامین نمی شود؛ اما استفاده از باتری با ظرفیت بالاتر، تا حداکثر 10 آمپر، بلامانع است. استفاده از باتری با ظرفیت بیش از 10 آمپر بر روی خودرو باعث وارد شدن صدمه به دینام و قطعات آن خواهد شد.

خودرو من در ابتدای صبح به سختی استارت میخورد و گاهی لازم است با هُل آن را روشن کنم. آیا باتری را تعویض کنم؟

در چنین مواردی ابتدا لازم است که میزان شارژدهی دینام بررسی شود. در صورتی که دینام سالم باشد، سیستم برق خودرو از نظر برق دزدی باید بررسی شود. آیا قطعه ای در خودرو هست که شب تا صبح مقدار قابل ملاحظه ای از انرژی باتری را مصرف کند؟ اگر از این نظر هم مشکلی در خودرو مشاهده نشد در این صورت باتری را ابتدا به یک مرکز معتبر برده تا تست های سلامت آن انجام شود. در صورت خرابی می توانید نسبت به تعویض باتری اقدام فرمایید.

یک عدد باتری پاورسل گرفتم بعد از مدتی خراب شد؛ نماینده باتری را تعویض نمود. تکلیف گارانتی باتری دوم چیست؟

در صورتی که باتری در زمات مجاز فعالسازی بر روی خودرو شما نصب شده باشد و گارانتی آن فعال شده باشد، برای خودروهای سبک، محصول دارای گارانتی 15 ماهه از تاریخ تولید باتری است. در طی مدت زمان گارانتی، فقط یک بار امکان استفاده از خدمات گارانتی و تعویض باتری وجود دارد. این بدان معناست که باتری جایگزین، فاقد گارانتی است.

فروشنده باتری هستم. برای تعویض باتری خراب مشتری با باتری سالم چه کارهای باید انجام دهم؟

ابتدا از طریق سامانه گارانتی شرکت کرمان باتری، وضعیت گارانتی محصول را استعلام کنید. اگر در بازه زمان گارانتی قرار داشت در این صورت از عدم سلامت باتری مطمئن شوید. در صورتی که خرابی باتری به اثبات رسید با نماینده رسمی کرمان باتری یا واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان باتری تماس بگیرید تا جایگزیی محصول انجام شود. لازم به ذکر است که ثبت جایگزینی سیستمی، در روز مراجعه مشتری الزامی است. باتری خراب را برای نماینده رسمی شرکت ارسال نموده و باتری جایگزین را دریافت نمایید.

ساعت کاری واحد خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

در حال حاضر از ساعت 8 لغایت 14 کلیه روزهای هفته به جز روزهای جمعه و تعطیلات رسمی بصورت تلفنی از طریق شماره 628 86 333 – 034 همچنین از طریق پیام رسان های داخلی و بین المللی (تلگرام، واتساپ، ایتا و روبیکا) با شماره 0677 347 0930 پاسخگوی مشتریان گرامی و نمایندگان عزیز هستیم.
error: