• تهران، سعادت آباد، بلوار دریـا، خیابان سردار دریا،کوچه عیسی پور - پ 4
  • info@kermanbattery.com
سوالات متداول کاربران و مشتریان عزیز

پاسخ به سوالات متداول مشتریان و کاربران محترم وبسایت شرکت کرمان باتری ارگ

در صورتی که پاسخ سوال خود را در زیر مشاهده نمی کنید با ما در پیام رسان های تلگرام، واتساپ، روبیکا و ایتا در ارتباط باشید: ۰۶۷۷ ۳۴۷ ۰۹۳۰ - اگر سوال شما، عمومی تلقی شود در همین قسمت قرار خواهد گرفت در غیر اینصورت در همان پیام رسان پاسخ خواهیم داد.

فعالسازی گارانتی برای کلیه محصولات کرمان باتری الزامی است. برای فعالسازی گارانتی کافی است در زمان مجاز فعالسازی، سریال گارانتی را به سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۳۷۰۷ ارسال فرمایید یا از طریق سامانه مشتریان این شرکت، به ثبت نام و فعالسازی گارانتی اقدام فرمایید. توجه داشته باشید که زمان مجاز فعالسازی گارانتی برای محصولات خودروهای سواری، باتری های ۵۰ تا ۷۴ آمپر، ۴ ماه از تاریخ تولید و برای محصولات خودروهای نیمه سنگین ۹۰ و ۱۰۰ آمپر، ۲ ماه از تاریخ تولید است.

درصورت فعالسازی گارانتی، محصولات سبک برند پاورسل شرکت کرمان باتری (۵۰ تا ۷۴ آمپر) تا ۱۵ ماه گارانتی از تاریخ تولید؛ و محصولات ۹۰ و ۱۰۰ آمپر برند پاورسل تا ۱۰ ماه گارانتی از تاریخ تولید مشمول گارانتی خواهند بود.

فعالسازی گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری از الزامات استفاده از گارانتی است. بنابراین در صورت عدم فعالسازی گارانتی در زمان مجاز، متاسفانه محصول فاقد گارانتی خواهد بود و امکان استفاده از خدمات گارانتی برای مشتری وجود ندارد.

از چند روش می توان به تاریخ تولید محصولات شرکت کرمان باتری رسید: ۱- از طریق لیبل گارانتی که بر روی باتری و همچنین بر روی کارتن محصول نصب شده است. بر روی این لیبل تاریخ تولید محصول به وضوح نوشته شده است. ۲- از طریق وبسایت شرکت کرمان باتری و سامانه گارانتی محصولات کرمان باتری: مشتریان گرامی می توانند به راحتی با ورود به سامانه گارانتی محصولات شرکت کرمان باتری، اطلاعات گارانتی محصول (شامل تاریخ تولید، تاریخ فعالسازی، تاریخ انقضای گارانتی و ...) را بصورت کامل مشاهده فرمایند. ۳- از طریق ارسال سریال گارانتی محصول در کلیه پیام رسان های داخلی و بین المللی (تلگرام، واتساپ، ایتا و روبیکا) به شماره ۰۶۷۷ ۳۴۷ ۰۹۳۰ و درخواست استعلام تاریخ تولید ۴- از طریق تماس تلفنی با واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان باتری از طریق ۶۲۸ ۸۶ ۳۳۳ - ۰۳۴

برای استفاده از خدمات گارانتی باتری های خودروهای تولیدی شرکت کرمان موتور، شما می توانید به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه نمایید. نشانی نمایندگی های این شرکت از https://www.bamkhodro.com قابل استعلام است.

به صورت کلی استفاده از باتری با ظرفیت پایین تر بر روی خودرو اصلا توصیه نمی شود چراکه انرژی الکتریکی مورد نیاز خودرو از جانب باتری بصورت کامل تامین نمی شود؛ اما استفاده از باتری با ظرفیت بالاتر، تا حداکثر ۱۰ آمپر، بلامانع است. استفاده از باتری با ظرفیت بیش از ۱۰ آمپر بر روی خودرو باعث وارد شدن صدمه به دینام و قطعات آن خواهد شد.

در چنین مواردی ابتدا لازم است که میزان شارژدهی دینام بررسی شود. در صورتی که دینام سالم باشد، سیستم برق خودرو از نظر برق دزدی باید بررسی شود. آیا قطعه ای در خودرو هست که شب تا صبح مقدار قابل ملاحظه ای از انرژی باتری را مصرف کند؟ اگر از این نظر هم مشکلی در خودرو مشاهده نشد در این صورت باتری را ابتدا به یک مرکز معتبر برده تا تست های سلامت آن انجام شود. در صورت خرابی می توانید نسبت به تعویض باتری اقدام فرمایید.

در صورتی که باتری در زمان مجاز فعالسازی بر روی خودرو شما نصب شده باشد و گارانتی آن فعال شده باشد، برای خودروهای سبک، محصول دارای گارانتی ۱۵ ماهه از تاریخ تولید باتری است. در طی مدت زمان گارانتی، فقط یک بار امکان استفاده از خدمات گارانتی و تعویض باتری وجود دارد. این بدان معناست که باتری جایگزین، فاقد گارانتی است.

ابتدا از طریق سامانه گارانتی شرکت کرمان باتری، وضعیت گارانتی محصول را استعلام کنید. اگر در بازه زمان گارانتی قرار داشت در این صورت از عدم سلامت باتری مطمئن شوید. در صورتی که خرابی باتری به اثبات رسید با نماینده رسمی کرمان باتری یا واحد ارتباط با مشتریان شرکت کرمان باتری تماس بگیرید تا جایگزیی محصول انجام شود. لازم به ذکر است که ثبت جایگزینی سیستمی، در روز مراجعه مشتری الزامی است. باتری خراب را برای نماینده رسمی شرکت ارسال نموده و باتری جایگزین را دریافت نمایید.

در حال حاضر از ساعت ۸ لغایت ۱۴ کلیه روزهای هفته به جز روزهای جمعه و تعطیلات رسمی بصورت تلفنی از طریق شماره ۶۲۸ ۸۶ ۳۳۳ - ۰۳۴ همچنین از طریق پیام رسان های داخلی و بین المللی (تلگرام، واتساپ، ایتا و روبیکا) با شماره ۰۶۷۷ ۳۴۷ ۰۹۳۰ پاسخگوی مشتریان گرامی و نمایندگان عزیز هستیم.