قوانین مهم گارانتی

شرایط گارانتی محصولات کرمان باتری بصورت زیر است: نمایندگان محترم، عاملین فروش گرامی و مشتریان عزیز شرکت کرمان باتری ارگ، ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا شرایط گارانتی محصولات کرمان باتری را با دقت مطالعه فرمایید.
 1. مدت زمان گارانتی محصولات کرمان باتری با برند پاورسل از زمان تولید، 15 ماه است. گارانتی باتری های مناطق گرمسیری، از زمان فعالسازی، 12 ماه است. (باتری های مناطق گرمسیری از طریق وجود حرف T در ابتدای سریال گارانتی قابل شناسایی است)
 2. زمان مجاز برای فعالسازی گارانتی، برای محصولات تولید شده در نیمه اول سال، 3 ماه و برای محصولات تولید شده در نیمه دوم سال، 4 ماه بعد از تاریخ تولید خواهد بود. تاریخ تولید باتری توسط برچسب مخصوص بر روی محصول نصب شده است. زمان مجاز فعالسازی برای باتری های مناطق گرمسیری 3 ماه است. (باتری های مناطق گرمسیری از طریق وجود حرف T در ابتدای سریال گارانتی قابل شناسایی است)
 3. در صورتیکه گارانتی باتری در زمان مجاز فعالسازی نشود، امکان استفاده از خدمات گارانتی وجود ندارد.
 4. در حال حاضر از دو طریق امکان فعالسازی و یا رهگیری گارانتی محصول وجود دارد: از طریق وبسایت شرکت کرمان باتری – از طریق ارسال شناسه گارانتی به سرشماره پیامکی 10006005001
 5. برای استعلام گارانتی محصول از طریق پیامک، کافی است پیامکی حاوی ستاره، 2 ، ستاره ، شناسه گارانتی ، مربع ، به سامانه پیامکی شرکت کرمان باتری فرمایید. بعنوان مثال ارسال کد بشکل زیر

*2*NPC11KB1100000#

 1. مشتری گرامی! برای فعالسازی گارانتی محصول از طریق پیامک، کافی است شناسه گارانتی را به سامانه پیامکی 10006005001 ارسال فرمایید. در این صورت یک پیامک مبنی بر تایید فعالسازی گارانتی برای شما ارسال می شود. (در صورت عدم دریافت پیامک تایید، لطفا 24 ساعت بعد مجددا سریال محصول را ارسال فرمایید)
 2. برای مشاهده وضعیت گارانتی، فعالسازی گارانتی و رهگیری محصول از طریق وبسایت شرکت نیز می توانید به بخش گارانتی محصولات مراجعه فرمایید.
 3. نمایندگان و عاملین فروش محترم توجه داشته باشند که در زمان جایگزینی محصول، حتما می بایست پیامکی حاوی ستاره، سریال باتری معیوب، ستاره سریال باتری جایگزین، مربع به شکل زیر به سامانه پیامکی ارسال فرمایند. در پیامک زیر، سریال باتری معیوب عبارت است از NPC11KB123456 و سریال باتری جایگزین عبارت است از NPC11KB234567

*NPC11KB1234567*NPC11KB2345678#

 1. پیامک فعالسازی گارانتی الزاما «توسط مشتری» و با شماره تلفن همراه ایشان ارسال می شود. لازم به ذکر است با هر شماره تلفن همراه، می توان حداکثر گارانتی 2 عدد باتری را در هر سال فعال نمود.
 2. پیامک تعویض باتری، الزاما توسط نماینده یا عامل فروش ارسال می شود.
 3. ارسال باتری معیوب به کارخانه از زمان تعویض، یک ماه است. گارانتی باتری هایی که بیشتر از یک ماه از زمان تعویض به کارخانه ارسال می شود قابل قبول نخواهد بود.
 4. استفاده از محصولات کرمان باتری، به منزله مطالعه و پذیرفتن همه بندهای آیین نامه گارانتی محصولات این شرکت است.
 5. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال، لطفا در ساعت اداری با شماره 628 86 333 – 034 تماس حاصل فرمایید.